tel. 537 909 013

SPRZĘT

KIRBY AVALIR 2

Urządzenie Kirby Avalir wykorzystujemy podczas czyszczenia dywanów i materacy, a także wstępnego przygotowania tapicerki meblowej do prania parowego.

Głęboko czyszczący odkurzacz pionowy Kirby Avalir 2 wykorzystuje delikatne wibracje pomagające udarowo wytrącić zanieczyszczenia znajdujące się w głębi wykładziny dywanowej. Skuteczność udarowego trzepania dywanów, wykładzin i materacy jest zdecydowanie wyższa niż w przypadku zabiegu wykonywanego ręcznie.

Skuteczny system filtracji HEPA+ pozwala wykonać zabieg bez zanieczyszczania pomieszczenia skutecznie zatrzymując 99.9% cząstek kurzu, pyłu, roztoczy i innych nierozpuszczalnych zabrudzeń znajdujących się w głębokich partiach dywanu lub materaca. Urządzenie KIRBY wydobywa brud do 40 cm w głąb materaca/dywanu!!!

 

Skuteczność czyszczenia

  • Urządzenia Kirby w niezależnych testach dystansują konkurencję w zakresie skuteczności odkurzania i trzepania dywanów lub materacy.
  • maksymalna siła ssąca i przepływ powietrza (50 litrów / sekundę!) skutecznie usuwa nawet głęboko ukryte cząsteczki pyłu (do 40 cm)
  • jednomodułowa, pionowa konstrukcja zapewnia efektywne wykorzystanie mocy silnika (moc turbiny 16500 obrotów/minutę),
  • głowica trzepiąca, rozbija metodą wibracyjną zabrudzenia zgromadzone w głębi czyszczonych powierzchni.

 

Filtracja antyalergiczna

  • Zastosowana technologia pozwala skutecznie i bezpiecznie usuwać domowe alergeny zgromadzone we włóknach dywanu lub głębi materaca.
  • ośmiowartstwowy system filtracji zawierający m.in. filtr elektrostatyczny oraz HEPA+ Micron Magic gwarantuje 99.97% skuteczności w pochłanianiu pyłu, kurzu czy roztoczy i innych cząstek i organizmów o wielkości 0.3 mikrona.
  • dwa obiegi powietrza, sprawiają iż powietrze z kurzem trafia bezpośrednio do worka-pułapki.

 

Zastosowanie urządzenia Kirby:

  • Trzepanie dywanów i wykładzin to pierwszy etap wykonywanego przez nas czyszczenia. Dokładne czyszczenie urządzeniem Kirby usuwa kurz, pył, piasek, roztocza, sierść zwierząt i inne zabrudzenia znajdujące się w runie dywanu, z którymi nie radzi sobie zwykły domowy odkurzacz.
  • Czyszczenie materacy.W materacach gromadzą się duże ilości kurzu i łuszczącego się naskórka, a ciepło widzialne przez człowieka podczas spania sprzyja rozwojowi roztoczy. Udarowe trzepanie mechaniczne materaca to praktycznie jedyny sposób, by usunąć całość zgromadzonych zanieczyszczeń z wnętrza materaca.
  • Odkurzanie tapicerki.Przygotowanie tapicerki meblowej do prania ekstrakcyjnego obejmuje gruntowne odkurzenie całej jego powierzchni za pomocą specjalnej turbo szczotki. Usunięcie dużych ilości zanieczyszczeń stałych wydatnie poprawia skuteczność kolejnych etapów prania.

 

Urządzenie posiada pozytywną rekomendację Centrum Zdrowia Matki Polki oraz Centrum Alergologii w Łodzi w zakresie eliminacji roztoczy, zapobieganiu zaostrzeniom astmy oraz profilaktyki antyalergicznej.

Parownica JUNIOR STAR MAX 8 bar

PAROWNICE (myjki parowe, odkurzacze parowe) wytwarzają parę suchą – zawierającą w swoim składzie 5-6% wody, o bardzo wysokich właściwościach przenikania struktury powierzchni i dezynfekcji. Poniżej urządzenia do mycia parą dostępne w naszej ofercie.


SUCHA PARA doskonale radzi sobie z ciężkimi do usunięcia zabrudzeniami typu tłuszcze, oleje, białka, kleje, graffiti, guma do żucia oraz stanowi skuteczny środek w usuwaniu odpornych na preparaty chemiczne i dezynfekcyjne: szczepów bakterii (w tym: salmonelli, listerii, gronkowca i paciorkowca), wirusów, drożdży, grzybów i pleśni, roztoczy i pluskiew.


Temperatura pary w bojlerze osiąga 180 stopni Celsjusza, zaś maksymalne ciśnienie pracy to 8 bar. Są to parametry zdecydowanie wyższe, niż oferują myjki parowe dostępne w sprzedaży detalicznej. Wyższa temperatura i ciśnienie robocze pozwalają skutecznie czyścić powierzchnie glazury i terakoty - jesteśmy w stanie usunąć nawet najstarsze zabrudzenia z trudno dostępnych zakamarków bez stosowania środków chemicznych oraz wykonywać dezynfekcję i czyszczenie odświeżające dywanów, materacy, wózków dziecięcych i innych przedmiotów, w przypadku których nie możliwe jest pranie w pralce lub dezynfekcja poprzez wyparzenie w gorącej wodzie. Nasze urządzenie zapewnia zdecydowanie większą skuteczność czyszczenia niż parownice i odkurzacze parowe przeznaczone do zastosowań domowych. Wysokie parametry oraz możliwość pracy w trybie ciągłym (uzupełnianie wody, bez wyłączania urządzenia i studzenia bojlera) pozwalają nam sprawnie i efektywnie wykonywać usługi dla naszych Klientów.

 

Dezynfekcja suchą parą należy do najbezpieczniejszych metod dezynfekcji jakie wykonujemy.

 

Ze względu na wysoką temperaturę pary (180ºC) oraz ciśnienie osiągające 8 bar nie ma konieczności stosowania dezynfektantów chemicznych. Już sama woda w tak wysokiej temperaturze doskonale zabija większość bakterii, wirusów, grzybów czy roztoczy (giną już w temperaturze 70ºC).

 

Metoda ta jest bezpieczna dla ludzi i zwierząt. Zabiegi dezynfekcji suchą parą są najczęściej stosowane w obiektach o zaostrzonych wymaganiach sanitarnych jak np. przedszkola, hotele, restauracje, magazyny z żywnością.

 

SABRINA SANTOEMMA

Santoemma to włoski producent profesjonalnych urządzeń do czyszczenia. Oferuje wyłącznie urządzenia do użytku profesjonalnego. Model Sabrina to idealny sprzęt do prania mebli tapicerowanych Jest to najmocniejsze urządzenie do prania ekstrakcyjnego możliwe do wykorzystania w usługach mobilnych (w domu Klienta).

Nasze usługi to idealny wybór dla Klientów oczekujących lepszych rezultatów niż może zapewnić Karcher Puzzi (urządzenie do zastosowań domowych z serii Home&Garden)

Lepsze parametry osiągają wyłącznie urządzenia przemysłowe o gabarytach uniemożliwiających ich zastosowanie na potrzeby mobilnego prania dywanów i tapicerki w domu klienta.

 

Skuteczność usuwania brudu z tapicerki
Im większe jest ciśnienie cieczy czyszczącej tym więcej brudu może zostać wypłukane z włókien narożnika, kanapy, sofy czy krzesła. Mocniejsze uderzenie strumienia wody jest w stanie lepiej wybić cząstki brudu przyczepione do struktury tapicerki. Większe ciśnienie natryskiwania przekłada się zatem wprost na ostateczny efekt prania ekstrakcyjnego – im więcej brudu uda nam się wypłukać tym czystszy będzie mebel. Większe ciśnienie to również mniejsza ilość wody natryskiwana na fotel, krzesło lub kanapę w trakcie prania.

 

4 razy wyższe ciśnienie robocze
Ciśnienie z jakim SabrinaSantoemma natryskuje wodę i płyn czyszczący na powierzchnię tapicerki wynosi 4 Bar. To aż o 400% więcej niż w urządzeniach Karcher Puzzi, z których korzysta większość firm wykonujących pranie dywanów i tapicerki na terenie Warszawy.

Nasz sprzęt zapewnia skuteczniejsze usuwanie brudu z mebli tapicerowanych i dywanów - silniejsze uderzenie strumienia wody lepiej wypłukuje cząstki brudu przyczepione do struktury tapicerki. Dzięki temu pranie ekstrakcyjne wykonywane jest mniejszą ilością wody, co skraca czas schnięcia i ogranicza ryzyko zacieków.

 

Podciśnienie ssące
Efektywność odsysania wody z pranego mebla

Podciśnienie ssące informuje o sile, z jaką silnik urządzenia jest w stanie odciągać wodę z pranego mebla. Im większa siła ssąca urządzenia, tym mniej wody pozostaje w czyszczonym meblu i mniejsze ryzyko przemoczenia tapicerki. Lepsze odsysanie wody oznacza zatem, że narożnik, sofa, kanapa, fotel lub krzesło szybciej wyschnie po zakończeniu prania ekstrakcyjnego. Dokładne usunięcie nadmiaru wody, to także podstawa w zapobieganiu powstawania zacieków, psujących całkowicie efekt prania.

 

O 40% wyższa skuteczność odsysania
Podciśnienie ssące w urządzeniach Santoemma wynosi 300 mmH2, to znowu o 40% więcej niż w sprzęcie, którym pracują inne firmy. SabrinaSantoemma zapewnia lepsze odessanie wody i rozpuszczonego brudu z czyszczonych powierzchni. Dokładne zebranie wody wyraźnie skraca czas schnięcia tapicerki. Krzesła, narożniki, sofy, kanapy czy fotele mogą być używane w ciągu kilku godzin po zakończeniu pra

Copyright: Wyczyszczone. Projekt i realizacja: PodisPromotion